0

Informacja o wysyłce i płatności

  Dostawa towarów

 

1.   Dostawa Towarów jest ograniczona do Rzeczpospolitej Polskiej oraz jest realizowana na adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

2.    Dostawa Towarów realizowana jest za pośrednictwem operatora pocztowego lub firmy kurierskiej.

3.     Sprzedawca na stronach internetowych Sklepu w opisie Towaru informuje Klienta o liczbie Dni roboczych potrzebnych do realizacji Zamówienia i jego               dostawy, a także o wysokości opłat za dostawę Towaru.

4.     Termin dostawy i realizacji Zamówienia liczony jest w Dniach roboczych.

 

 Ceny /Płatności

 

1.        Ceny produktów podawane są w złotych polskich, Euro, według wyboru Klienta i zawierają wszystkie składniki, w tym podatek VAT  oraz inne opłaty.

2.      Pełna cena musi zostać zapłacona w momencie składania zamówienia poprzez :

a)     elektroniczna płatność PayU (w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia oraz po otrzymaniu przez Sprzedawcę informacji z systemu agenta rozliczeniowego o dokonaniu płatności przez Klienta, zaś wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po skompletowaniu Zamówienia).

b)      gotówką za pobraniem, płatność dostawcy przy dokonywaniu dostawy (w tym przypadku realizacja Zamówienia i jego wysyłka zostanie rozpoczęta po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia i skompletowaniu Zamówienia); tej formy obecnie co prawda nie stosujemy, aczkolwiek istnieje możliwość uzgodnienia bezpośredniego z właścicielem tej, że właśnie formy wysyłki i płatności za pobraniem. 

3.      Użytkownik dokonując płatności zostanie poinformowany bezpośrednio przed jej dokonaniem o wysokości w jakiej płatność winna zostać dokonana, o        możliwych sposobach jej przeprowadzenia oraz o danych operatora realizującego płatności, jeżeli w danej usłudze jest taka możliwość. Szczegółowy regulamin  dokonywania płatności za pośrednictwem operatorów realizujących płatności elektroniczne dostępny jest na stronie internetowej danego operatora.

4.    Dokonując płatności za pośrednictwem operatora płatności elektronicznej, Użytkownik w celu dokonania zapłaty powinien postępować zgodnie z        instrukcjami podawanymi przez operatora płatności elektronicznych.